Ziyaretçi Defteri

yahya kalender

YK yahya kalender Düğün Tarihi: 13/09/2015 Hizmet çok iyi sadece tek bir sorun vardı, bir düğün bittikten sonra başka bir düğün başlayana kadar arada bir saat oluyor temizlik için ve bizim düğün geç başladı çünkü o bir saat yetmedi. Kapalı salon düğünü oluyor 1.100 kişilik bir düğün oldu ve salon bayağı geniş, rahattı. 2 salonları var renk olarak hangi salonu isterseniz onu tutabiliyorsunuz.

25
Ekim
2017

MUSTAFA

HİZMET ÇOK GÜZEL ÇOK MEMNUN KALDIK BEKLENTİMDEN DAHA FAZLASINI OLDU

25
Ekim
2017

mustafa & melek

Herşey çok güzeldi tüm esen düğün sarayı ekibine çok çok teşekkür ediyorum unutulmaz bir gün yaşattılar bizlere.Çok güzel anılarla ayrıldık salondan.yeni evlenecek tüm çiftlere tavsiye ediyorum .

25
Ekim
2017

tuğba kaplan

Gayet profesyonel, güler yüzlü bir hizmet anlayışları var. Karşılamadan düğün sonuna kadar bütün süreçten memnun kaldık. Misafirlerimiz de mekanı oldukça beğendi.

25
Ekim
2017

mustafa yıldız

Mekan geniş ve organizasyon güzel. Kalabalık düğünler için ideal.

25
Ekim
2017

can özdamar

Geniş rahat ferah bir mekandı çalışan arkadaşlarda gayet yardımsever güler yüzlü insanlardı.Masa giydirmeleride çok güzeldi kolonlar bildiğiniz gibi bütün düğün salonlarında vardır ama bu kolonlara görsel bir süs vermişlerdi ve kolonlar oldukça inceydi bir rahatsızlıkta vermedi.Düğün organizasyonumuz ikramlıydı ve bundan da memnun kaldım herkesin bildiği bir mekandı ve ulaşım açısından da bir sorun yoktu.Mekanda canlı müzik mevcuttu salonun büyük olması ve ikramalrının iyi olması ilk gittiğimizde karşılayan yönetimin iyi olması ve o ilgilerinin bütün gece boyunca sürmesi çok güzeldi.Orkestradan yana sıkıntı yaşanmadı çok güzeldi ve ikramlardan yanada bir sorun olmadı bazı düğün salonalrında şu kadar bu kadar dağıtılcak vs gibi bir problem söz konusu değildi garsonalrın muamelesinden yaşanan bir sıkıntı rahatsızlık olmadı bundan çok memnun kaldım.Gelin ve damata bir tane sef garson yardım ediyor yanından hiç ayrılmıyor bütün isteklerini karşılıyor ve ben sigara içmeye çıkmıştım kendiside benimle birlikte geldi ve ne içeceğimi söylemeden bütün içeceklerin hepsinden getirip sunmuştu ben içlerinden seçmiştim bütün isteklerinizi karşılıyorlar buda oldukça memnun etmişti beni.

25
Ekim
2017

esra & murat

herşey çok güzeldi emegi geçen herkese teşekürler...

25
Ekim
2017

tuğçe & hakan

Gayet profesyonel, güler yüzlü bir hizmet anlayışları var. Karşılamadan düğün sonuna kadar bütün süreçten memnun kaldık. Misafirlerimiz de mekanı oldukça beğendi.

25
Ekim
2017

buğra & nevin

BEKLEDİĞİMİZDEN ÇOK FAZLASIYLA GÜZEL BİR HİZMET SUNDULAR. İLYAS BEY VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. DÜĞÜN YAPACAK ARKADAŞLARIN ESEN DÜĞÜN SARAYLARINA UĞRAMALARINI ÖNERİRİZ. ESEN DÜĞÜN SARAYINA DA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ...

25
Ekim
2017

ALP & ESMA

NİŞAN TÖRENİMİZİ ESEN DÜĞÜN SARAYINDA YAPTIK BİZE ÇOK GÜZEL BİR NİŞAN TÖRENİ YAŞATTILAR HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ...

25
Ekim
2017


Mesaj Gönder